Tarnijakvaliteedi insener
Tööpakkumise number #730472

HANZA Mechanics Tartu AS
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Ostetud materjalide tarnijakvaliteedijuhtumite lahendamine, tarnijakvaliteedi arendamine ja tarnijate auditeerimine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidust (soovitavalt tehnilist)

  • Töökogemust tootmisettevõttes tehnika-, kvaliteedi-, tarnijakvaliteedi või tehnoloogia valdkonnas

  • Jooniste lugemise oskust

  • Meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust, probleemide lahendamise oskust

  • Valdad eesti ja inglise keelt suhtlustasandil

  • Stabiilset töösuhet, põnevaid töövahendeid, rohkelt väljakutseid pakkuvat tööd ning karjäärivõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

  • Erialaseid koolitusi

  • Täiendavat tervisekindlustust

Tööpakkumise number
#730472

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Tarnijakvaliteedi insener Tarnijakvaliteedi insener

HANZA Mechanics Tartu kuulub kiirelt arenevasse HANZA gruppi, mille tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. HANZA Tartu on spetsialiseerunud peenmehhaanika, elektroonika ja kooste allhanketöödele. Tartu tehastes töötab kokku ligi 500 inimest ning meil on üks laiaulatuslikemaid mehaanika masinaparke kogu Eestis. Omame ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 45001:2018 sertifikaate.

Vaata rohkem