Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197274

Tarnija kvaliteediinspektor

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sissetulevate komponentide kvaliteedikontrolli teostamine, kvaliteediandmete registreerimine ja salvestamine. Koostöö inseneridega. Praakkomponentide käsitlemine.Töö vajab elektroonikaalaseid teadmisi ja ettevalmistust.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus ja teadmised elektroonikast
- hea eesti- inglise- ja venekeele valdamine (suuline ja kirjalik)
- väga hea arvutikasutamise oskus
- hea nägemine

Omalt poolt pakume huvitavad ja mitmekülgsed tööd, sõbraliku kollektiivi, häid töötingimusi ning motiveerivad töötasu.

Tööpakkumise number
#197274

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: Kuni 8500 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
12. mai 2010
Lisainfo palga kohta:
töötasu+tulemustasu

Logistika Pluss OÜ on lisaväärtusteenuseid osutav logistikaettevõte, millel on uus ja kaasaegne logistikakeskus aadressil Punane 73, Tallinn. Ettevõte tegutseb antud valdkonnas juba 1998. aastast ning on orienteeritud kliendi ootuste täitmisele, osutades professionaalset teenust läbi kaasaegse tehnoloogia ja motiveeritud ning koolitatud personali. Logistika Pluss OÜ eesmärgiks on logistikateenuse osutamine partneritele, kes soovivad keskenduda oma põhitegevusele.

Vaata rohkem