Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54829

Tarnija kvaliteediinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tehasesse saabuvate materjalide sisendkontrolli organiseerimine
- Praagikäsitlusprotsesside organiseerimine. Tarnijale reklamatsioonide esitamine ja praagijuhtumite menetlemine
- Tarnijatele, klientidele aruandluse esitamine
- Sisendkontrolli dokumentide, juhendite ja materjalinäidiste ajakohastamine ja korrashoid sisendkontrolli territooriumil
- Sisendkontrolli esindamine tarnija kvaliteedi küsimustes ettevõtte sisestes ja välistes suhetes
- Siseauditites osalemine
- Sisendkontrollitavate komponentide osas tarnija kvaliteedi inspektorite väljaõppe korraldamine

Ootused kandidaadile

- Tehniline kõrgem või kesk- eri haridus
- Head teadmised kvaliteedinõuetest
- Arvuti kasutamise oskus
- Heal tasemel suuline ja kirjalik eesti, vene ja inglise keele oskus
- Proaktiivsus
- Kohusetundlikkus

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#54829