Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61329

Tarnija kvaliteedi grupi juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tarnija kvaliteedi grupi tegevuse planeerimine, juhtimine ja koordineerimine
- Kulukontroll ning resursside efektiivse kasutamise tagamine
- Töökeskkonna ohutusnõuete täitmine ja täitmise jälgimine
- Tarnija kvaliteedi grupi personali planeerimine, valik ja pädevuse arenduse korraldamine
- Tarnija kvaliteedi grupi esindamine ettevõtte sisestes ja välistes suhetes
- Aruandluse ajakohastamine ja aruannete esitamine

Ootused kandidaadile

- Kõrgharidus, soovitavalt tehniline
- Head teadmised kvaliteedistandarditest ja –süsteemidest
- Teadmised juhtimise põhitõdedest
- Arusaam finants- ja ärijuhtimise põhialustest
- Teadmised tööõigusest ja kutsealastest õigusaktidest
- Heal tasemel eesti, inglise ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

- Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi
- Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd
- Töösuhte kindlust ja enesearendamise võimalusi
- Ametikohast koolitust

Tööpakkumise number
#61329