Värsked tööpakkumised

Tarnija arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387280

Tööpakkumise number

387280

Töö kirjeldus

Tarnija arendaja peamiseks eesmärgiks on tagada tarnetäpsus ning ostuprotseduuri efektiivne toimimine ettevõttes, koguda tarneahela ja tarnijate alast infot, analüüsida seda ning selle põhjal pakkuda välja parendustegevused. Teostada väljaspool kliendilepinguid registreeritud tellimuste (eritellimused) täitmiseks vajalike ostumaterjalide analüüsid ning juhtida lao ja tarneahela parameetrite optimeerimise protsessi.
Tarnija arendaja kuulub tarnijaarenduse meeskonda koos ostjate ja tarnekvaliteedi inseneriga ning raporteerib Tarnijaarenduse meeskonna juhile.
Peamised tööülesanded:
• Tarnijate tulemuslikkuse ja käitumise analüüsimine;
• Ostutoodete parameetrite analüüsimine läbi muutuvate kliendivajaduste ning ajakohaste parameetrite tagamine ERP süsteemis;
• Väljaspool kliendilepinguid registreeritud tellimuste täitmiseks vajalike ostumaterjalide analüüsimine;
• Kõige eelneva põhjal parendustegevuste planeerimine ja elluviimine, vajadusel Sourcingu kaasamine parendustegevustesse;
• Tarnijasuhete arendamine ja hindamine ning ostjate toetamine suuremate tarne- ning tarnijatega seotud kvaliteedi- ja suhtlusprobleemide korral
• Vajadusel ostude teostamine

Nõudmised kandidaadile

Ootused:
• Vastav või sarnane kogemus tarneahelas ja/või tarneahela arendamises
• Edukat toimetulekut toetav haridus
• Võime koguda ja töötada suure hulga erinevatest allikatest pärinevate andmetega
• Analüütiline mõtlemine ja süstemaatiline lähenemine
• Sihikindlus
• Kasuks tuleb projektijuhtimise kogemus
• Kasuks tuleb hea veenmis- ja läbirääkimisoskus
• Väga hea eesti ja inglise keel
• Kogemus ERP süsteemi(de)ga töötamises

Omalt poolt pakume õppimis- ja arenguvõimalusi, võimalust kuuluda töökasse ja meeldivasse kollektiivi, soodustusi meie sööklas.

Lisainfo

Kandideerida saab läbi antud keskkonna saates CV koos lühikese ja asjaliku kaaskirjaga hiljemalt 17. Juuliks k.a. Lisainfot saad küsida telefonil 7468 805, Serle Roletsky.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2015
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2015

HANZA Mechanics Tartu kuulub HANZA gruppi, mille tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Slovakkias ja Hiinas. HANZA Tartu on spetsialiseerunud peenmehhaanika, elektroonika ja kooste allhanketöödele ning meie ajalugu ja kogemused ulatuvad tagasi aastasse 1966. Tartu tehastes töötab kokku 470 inimest ning meil on üks laiaulatuslikemaid mehaanika masinaparke kogu Eestis. Omame ISO 9001:2000, ISO 14001:2004 ja ISO 16949:2002 sertifikaate.