https://www.cvkeskus.ee/52550

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tarneosakonna juhataja(Supply Department Manager)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 52550

Tööpakkumise number

52550

Töö kirjeldus

Tarneosakonna juhataja koordineerib, ohjab ja kontrollib ettevõtte tootmise planeerimise, materjalide ja komponentide ostmise, laomajanduse ja logistika valdkonda. Tööülesannete hulka kuulub ka tarnestrateegia arendamine ja oma osakonna keskastme juhtide arendamine nii et kogu tarneosakonna töö on efektiivne. Tarneosakonna juhataja kuulub tippjuhtkonda ning tarneosakonnas on 60 töötajat.


Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt rakenduslik kõrgharidus tehnika, tehnoloogia, majanduse või mõnel muul ekvivalentsel alal. Sobiv kandidaat omab vähemalt viie aastast töökogemust ostu-, logistika-, planeerimise- või materjali halduse juhtimise alal. Hädavajalik on eesti- ja inglise keele mõistmine, rääkimine ja kirjutamine ning vene keele oskus suhtlustasandil. Töökoht eeldab liidriomadustega, läbirääkimisoskustega, pingetaluvusega ja heade suhtlemisoskustega kandidaati. Eeldame valmisolekut välisreisideks.


Ettevõte pakub

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.


Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2005

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Tarkon on üks Lõuna-Eesti suurematest tööandjatest oma 500 töötajaga. Oleme suure seadmepargiga metalli ja koostetöid tegev rahvusvaheline tootmisettevõte, mis on spetsialiseerunud peenmehhaanika, elektroonika ja aparaadiehituslikele allhanketöödele. Meie klientideks on rahvusvaheliselt tuntud ettevõtted. Omame ISO 9001:2000 sertifikaati.