Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52550

Tarneosakonna juhataja(Supply Department Manager)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarneosakonna juhataja koordineerib, ohjab ja kontrollib ettevõtte tootmise planeerimise, materjalide ja komponentide ostmise, laomajanduse ja logistika valdkonda. Tööülesannete hulka kuulub ka tarnestrateegia arendamine ja oma osakonna keskastme juhtide arendamine nii et kogu tarneosakonna töö on efektiivne. Tarneosakonna juhataja kuulub tippjuhtkonda ning tarneosakonnas on 60 töötajat.

Ootused kandidaadile

Edukal kandidaadil on vähemalt rakenduslik kõrgharidus tehnika, tehnoloogia, majanduse või mõnel muul ekvivalentsel alal. Sobiv kandidaat omab vähemalt viie aastast töökogemust ostu-, logistika-, planeerimise- või materjali halduse juhtimise alal. Hädavajalik on eesti- ja inglise keele mõistmine, rääkimine ja kirjutamine ning vene keele oskus suhtlustasandil. Töökoht eeldab liidriomadustega, läbirääkimisoskustega, pingetaluvusega ja heade suhtlemisoskustega kandidaati. Eeldame valmisolekut välisreisideks.

Sobivale kandidaadile pakume eneseteostust ja arenguvõimalusi tugevas rahvusvahelises ettevõttes. Huvitavat ja vastutusrikast tööd. Lõuna-Eesti tööturul konkurentsivõimelist töötasu, mis sõltub kandidaadi kompetentsidest, eelnevast professionaalsest kogemusest ja töö tulemustest.

Tööpakkumise number
#52550