Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #224318

TARNEARENDUSE SPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Tarnearendus koostööd tarnijatega;
* Tarnete paindlikustamise arendamine;
* Tarneahela materjalivoogude, nendega seotud logistiliste lahenduste arendamine ja juurutamine, läbirääkimiste teostamine;
* Lühi-ja pikaajaliste tarneriskide analüüside teostamine;
* Osalemine tootearenduse projektides.

Ootused kandidaadile

* Magistri või bakalaureuse kraad majanduse/ärijuhtimise valdkonnas;
* Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
* Põhjalikud teadmised tarnijalepingutest;
* Probleemide süsteemse lahendamise ja terviku nägemise oskus;
* Initsiatiivikus ja stressitaluvus;
* Läbirääkimiste oskus rahvusvahelises töökeskkonnas;
* Väga hea arvuti (MS Office) kasutamise oskus, tarkvaraprogrammi SAP ONE oskus

Ettevõte pakub

* Rahvusvahelist töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi;
* Väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd;
* Enesearendamise võimalusi;
* Ametialast koolitust.

Lisainfo

Meid ühendab soov ja tahe saavutada kõrged eesmärgid uue tehnoloogia juurutamisel Eestis.
Meie näol leiate meeskonna, kelle igapäevasteks põhiväärtusteks on ausus, visadus ja professionaalsus.

Tööpakkumise number
#224318