Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304691

Tarneahela planeerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö põhieesmärgiks on laovarude optimeerimine ning tootmisprotsessis olevate materjalide jälgimine.
Töö ülesanded on:
1) toote muudatustega seonduvate materjalide ohje
2) tootmismahu muudatustega seonduvate materjalide, pooltoodete ning valmistoodangu üleliigsete varude ohje
3) protoseeria toodangu koostamiseks tellitud materjalide analüüs
4) tootmisprojektide alustamiste ja lõpetamiste faasis tekkinud materjalide analüüs
5) jääkmaterjalide analüüs ning vähendamine
6) tarneahela andmete süstematiseerimine

Ootused kandidaadile

* kõrgharidusega (majandus, tehniline)
* ERP protsesside tundmine
* väga heal tasemel arvutikasutaja
* väga hea analüüsivõimega
* hea inglise keele oskusega kõnes ja kirjas
* järjekindel muudatuste läbiviimisel

* stabiilset tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis.

Lisainfo

Lisainfot: 6390135 (Veronika Kuuskmann)

Tööpakkumise number
#304691

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2013

PKC Eesti AS põhitegevuseks on juhtmeköidiste ja ühenduskaablite tootmine Skandinaavia juhtivatele auto- ja elektroonikatööstusettevõtetele. Ettevõte on jõudsalt arenev ja laienev ning praeguseks hetkeks on töötajate arv jõudnud ca 1100-ni. PKC Eestil on tehased Keilas ja Haapsalus

Vaata rohkem