Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142854

Tarneahela juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Tarneahela efektiivse ja optimaalse toimimise tagamine, ettevõtte ostu- ja tarnestrateegia loomine ning arendamine koostöös logistika- ja transpordilahendustega

Ootused kandidaadile

- praktiline töökogemus ja head teadmised tarneahela ning ostujuhtimisest
- meeskonna juhtimise ja eestvedamise kogemus
- kõrgharidus
- hea eesti, inglise ja vene keele oskus
- saavutusvajadus, delegeerimisoskus, enesekontroll
- iseseisvus, otsustusvõime, vastutustunne

Ettevõte pakub

- eneseteostust ja olulist rolli ettevõtte arendamisel
- arenguvõimalust ja ametialaseid täiendkoolitusi
- kindlat ja perspektiivikat töökohta
- konkurentsivõimelist kompensatsioonipaketti

Tööpakkumise number
#142854

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. märts 2008
Kuulutus sisestati:
29. veebruar 2008

AS TALLMAC on tööriistade müügiga tegelenud juba 18 aastat - Eesti tingimustes suhteliselt soliidne iga. Kogu tegevusaja jooksul on meie eesmärgiks olnud pakkuda parima kvaliteediga tooteid. Tänasel päeval on meie peamisteks tegevusaladeks tööriistade, ehitus-, tööstusseadmete müük, tagades loomulikult müüdud tehnikale alati ka hoolduse ja remondi. Olles paljude kaubamärkide maaletooja on eesmärgiks tõsta meie klientide konkurentsivõimet, pakkudes uusimaid tasakaalustatud lahendusi nende eesmärkide täitmiseks. Siit ka meie slogan: TALLMAC TAGAB TEHNIKA.
Hetkel on meie meeskond 49 liikmeline, firmal on esinduskauplused Tallinnas, Tartus, Jõhvis ja Pärnus. Meie poolt pakutavaid tooteid on võimalik osta edasimüüjate kaudu üle Eesti. Tallmac tegutseb ka Lätis ja Leedus, kus tütarfirmade vahendusel pakume diiselmootoreid ja generaatoreid ning teostame nende hooldust ja remonti.

Vaata rohkem