Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #154654

Tarneahela administraator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotöö koordineerimine ja süstematiseerimine.
Kauba käitlemisprotsess laos kauba vastuvõtmisest kuni selle loovutamiseni.
Sinu alluvuses töötab 2 inimest. Sa teed koostööd müügi-, ostu- ja logistikaosakondadega ja tootmisega.

Ootused kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui sul on varasem töökogemus masinaehituses ja laomajanduses ning Sa tunned siirast huvi valdkonna vastu. Sinu edukaks toimetulekuks sellel ametikohal on oluline hea suuline inglise keele oskus ning vene keele oskus suhtlustasemel.Töö eeldab eesmärgipärast tegutsemist ning vastutuse võtmist oma töö tulemuste eest.

Fors MW pakub omalt poolt võimalust liituda nr 1. masinaehitaja ja -müüjaga oma valdkonnas Euroopas.

Lisainfo

Töökoht asub Sauel.
CV palume saata inglise keeles.

Tööpakkumise number
#154654

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2008
Lisainfo palga kohta:
20 000 EEK

AS Fors MW on 1992. a. asutatud masinaehitusettevõte, mille peakorter asub Sauel. Fors MW grupp tegutseb 25 riigis ning seal töötab 160 inimest. AS Fors MW käive 2007.a. oli 276 miljonit krooni. Täna on Fors MW oma valdkonna turuliider Euroopas nii FARMA metsaveokärude, NIAB traktorprotsessorite kui ka BIGAB multiliftkärude osas. Fors MW toodete ning teenuste võtmeomadused on innovatsioon ja kvaliteet. Lähem informatsioon Fors MW toodete ning ettevõtte kohta Internetist: www.forsmw.com. Seoses ettevõtte arenguplaanidega ootab Fors MW oma meeskonnaga liituma

Vaata rohkem