Tarmukas müügiinimene

RAIT AS

Tööpakkumise number

575254

Töö kirjeldus

Seoses uue tehase käivitamisega ja kiire arenguga otsime meie müügimeeskonda Tartus tarmukat müügiinimest. Tule ja anna oma panus Eesti majanduse jaoks tähtsas tööstusharus – saad kaasa lüüa arengule, koostööle ja tulemusele orienteeritud meeskonnas ning rahvusvaheliselt tegutsevas tootmisettevõttes!


Nõudmised kandidaadile

Eelistame kandidaate, kellel on metsandusalane või tehniline kõrgharidus, müügitöö kogemus ja teadmised ehitusmaterjalidest ning kes lisaks eesti keele valdamisele oskavad ka inglise keelt.


Ettevõte pakub

• tööalaseid arenguvõimalusi edukas kodumaises rahvusvaheliselt tegutsevas tootmisettevõttes
• nooruslikku, sõbralikku ja toetavat meeskonda
• igakuist sporditoetust
• kaasaegseid töö- ja olmetingimusi


Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2019
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2019
Soovin kandideerida

Tarmukas müügiinimene


RAIT AS

AS Rait on põhjamaisest okaspuust ehitus- ja viimistluspuidu tootja ja turustaja aastast 1991. Lisaks moodsa sisseseadega täisautomaatsele höövlitööstusele Tartu lähedal Reolas kuuluvad Rait gruppi ka NORDWOOD kaubamärgi all tegutsevad kaasaegsed saeveskid.

Kaubamärgi RAITWOOD all ekspordime hööveldatud ja viimistletud profiillaudu ning konstruktsioonipuitu mitmekümne riigi klientidele. Kaubamärgi PARKWOOD all valmistame Euroopa ja koduturule aiakujunduselemente. Eesti ja Baltimaade kliente teenindame Tallinna ja Tartu müügiterminalidest ning edasimüüjate vahendusel. Täna anname tööd 150 inimesele.

Vaatan ettevõtte profiili