Värsked tööpakkumised

Tarkvaralahenduste projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 67334

Tööpakkumise number

67334

Töö kirjeldus

Tarkvaralahenduste (majandus- ja erilahenduste) tellijapoolne projektijuhtimine
Lähteülesande analüüs ja hinnang töö alustamise võimalikkusest
Ressursside vajaduste määratlemine
Osalemine projekti analüüsis
Projektide läbiviimise jälgimine läbi järgmiste näitajate: tähtajad, eelarve, kvaliteedinõuded, koostööpartnerite koostöö kindlustamine, projektimeeskonna moraali ja motivatsiooni tagamine
Projekti riskide ja muudatuste haldamine
Projekti tulemi kvaliteedi ning lähteülesandele vastavuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

• Majandus- või infotehnoloogiaalane kõrgharidus või selle omandamine
• Üldtunnustatud projektijuhtimise metoodikate tundmine (Goldratt, PRINCE2 vms) ja valmisolek nende kasutamiseks igapäevatöös
• Tarkvara puudutavate ISO standardite tundmine
• Väga hea suhtlemisoskus
• Meeskonna juhtimise oskus
• Initsiatiivikus, iseseisvus ja loovus, algatusvõimelisus ja valmisolek muudatusi ellu viia
• Pingetaluvus, kiire kohanemisvõime muutuvates tingimustes
• Mõjutamisoskus ja enesekehtestamise võime
• Analüüsivõime ja oskus efektiivselt kasutada aega
• Kohusetundlikkus, korrektsus ja täpsus
• Arvutiprogrammide hea kasutusoskus (MS Office, MS Project)
• Vene ja inglise keele oskus nii sõnas kui kirjas

Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmisettevõttes vähemalt juhtivspetsialisti tasemel ning tarkvara, projektijuhtimise ja klienditeenindust puudutavate standardite tundmine

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
Kaasaegseid töötingumusi
Enesetäiendamise- ja arenguvõimalusi kõrgtasemel
Professionaalset meeskonda
Konkurentsivõimelist ja motiveerivat palka
Tugevat ettevõttekultuuri, kus arvestatakse töötajate vajaduste ja soovidega

Lisainfo

Argos Group OÜ assisteerib personalivalikul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. mai 2006
Kuulutus sisestati:
15. mai 2006

Argos Group OÜ on personali- ja raamatupidamisalast outsourcing-teenust pakkuv 100% Eesti kapitalil põhinev firma. Tegevus toimub üle kogu Eesti, teenuseid pakume ka vene keeles ning välisfirmadele.