Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127906

Tarkvarakoolitaja-tugiisik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lotus Notes rakenduste ja majandustarkvara Axapta kasutajate koolitamine ja konsulteerimine
kasutusjuhendite koostamine

Ootused kandidaadile

vähemalt kesk-eri hariduse olemasolu (soovitavalt IT-alane)
varasem töökogemus majandustarkvaraga
täpsus, kiirus, kohusetundlikkus
väga hea suhtlemisoskus

huvitavat ja väljakutseterohket tööd uuel, loodaval ametikohal
motiveerivat töötasu

Lisainfo

Kasuks tuleb varasem töökogemus Axaptaga, tarkvarakoolitajana või tugiisikuna

Tööpakkumise number
#127906