Värsked tööpakkumised

Tarkvarainsener

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 25484

Tööpakkumise number

25484

Töö kirjeldus

Oled IT-alase kõrgharidusega või seda omandamas. Sul on nõudlikes tarkvaraprojektides töötamise kogemus. Oled hea, kohusetundlik meeskonnaliige. Suudad väljendada oma mõtteid kõnes ja kirjas nii eesti kui inglise keeles. Oled analüütilise mõtlemisega ja suudad vormida kliendi sageli ülevaatlikud soovid süsteemi funktsionaalsuseks. Oled valmis osalema süsteemi kogu arendusprotsessis, analüüsist installatsioonini.

Sulle ei ole võõrad kaasaegsed arendusprotsessid (nt. Rational Unified Process). Kasutad UML keelt süsteemi analüüsil ja dokumenteerimisel.

Programmeerid Java ja/või C++ keeles.

Nõudmised kandidaadile

Kasuks tuleb:
· MFC ja Windows kasutajaliidese kogemus
· veebiliideste realiseerimise ja kujundamise kogemus
· valmisolek reisimiseks
· Python, Javascript kogemus

Ettevõte pakub

Pakume professionaalset arengut ja erialast väljakutset,
meeldivat töökeskkonda ning meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. detsember 2003
Kuulutus sisestati:
27. november 2003