Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #23558

Tarkvarainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väljakutseid pakkuv töö globaalse kasutusega tarkvaratoodete arendamisel rahvusvahelises tiimis.

Töö sisaldab OO analüüsi ja disaini, programmeerimist Visual
C++/MFC vahenditega ja testimist. Vajalikud on kogemused
Windows GUI programmeerimisel.

Kasuks tulevad teadmised COM, COM+, ODBC ja ActiveX tehnoloogiatest ning eelnev kogemus TCP/IP UDP ja/või jadapordi programmeerimisel.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogiaalane kõrgharidus
  • praktiline erialane kogemus
  • meeskonnatöö kogemus
  • kirjalik ja suuline kommunikatsioon
  • hea inglise keele oskus

Kasuks tuleb:

  • avatud mõtlemine
  • matemaatilised teadmised
  • kokkupuude riistvaraga
  • kohanemisvõime
  • valmidus reisida

Ettevõte pakub

Karjäärivõimalus:

  • pakume professionaalset arengut ja erialast väljakutset
  • rahvusvaheline kogemus

Koolitus:
  • firmasisene koolitus
  • enesetäiendamisvõimalused
  • vajadusel spetsiaalkoolitus väljaspool firmat

Töötasu:
  • pakume Eesti infotehnoloogia maastikule konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#23558