Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21456

Tarkvarainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Väljakutseid pakkuv töö globaalse kasutusega tarkvaratoodete arendamisel rahvusvahelises tiimis. Töö sisaldab OO analüüsi ja disaini, programmeerimist Visual C++/MFC vahenditega ja testimist. Vajalikud on kogemused Windows GUI programmeerimisel.

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus
  • C++/MFC; OO disain; Windows API
  • Praktiline erialane kogemus
  • Hea eesti ja inglise keele suuline ning kirjalik oskus
  • Hea meeskonnatöö oskus
  • Avatud mõtlemine

Ettevõte pakub

Koolituse võimalused:

  • firmasisene koolitus;
  • enesetäiendamisvõimalused
  • vajadusel spetsiaalkoolitus väljaspool firmat.

Karjäärivõimalus:
Pakume professionaalset arengut ja erialast väljakutset

  • Pakume Eesti infotehnoloogia maastikule vastavat konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Palume kandideerides lisada kaaskirja.

Tööpakkumise number
#21456

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. mai 2003
Kuulutus sisestati:
8. mai 2003

Pakume kõiki tarkvaraarendus- teenuseid, sh konsultatsioone, projektihaldust, disaini, programmeerimist, testimist, süsteemide koostamist ja hooldust. Oleme loonud erinevaid tarkvarasüsteeme ärijuhtimisprogrammidest kuni eriotstarbelisele riistvarale mõeldud süsteemideni.

Meie eesmärgiks on olla parimaks pikaajaliseks tehnoloogiapartneriks ettevõtetele, kelle konkurentsivõime sõltub oskusest ühendada oma äritegevus tänapäeva infotehnoloogia pakutavate võimalustega.

Vaata rohkem