Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #619527

Tarkvarainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvara arendamine elektroonikaseadmetele

Ootused kandidaadile

  • sardsüsteemide arendamise kogemus vähemalt 4 aastat;
  • C/C++ programmeerimise oskus professionaalsel tasemel;
  • elektroonikaskeemidega töötamise kogemus;
  • lõpetatud erialane kõrgharidus või pikaajaline sardsüsteemide arendamise kogemus;
  • hea inglise keele oskus;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • korrektsus ja kohusetundlikkus.

  • globaalseid ja mitmekülgseid projekte erinevates sektorites;
  • võimalust ellu viia uudsetel tehnoloogiatel baseeruvaid lahendusi;
  • inspireerivat töökeskkonda oma ala tippude seas;
  • erinevaid koolitusi;
  • head töötasu.

Kui see töö pakub teile huvi, siis saatke palun oma CV aadressile jaan.liivand(at)liewenthal.ee

Tööpakkumise number
#619527

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

Liewenthal Electronics OÜ on 1990 aastast tegutsev ettevõte, mis tegeleb elektroonikaseadmete tarkvara ja riistvara arendamisega. Meie klientideks on juhtivad Euroopa tööstus-, meditsiini-, kosmose- ja telekommunikatsiooni ettevõtted. Pakume klientidele täislahendust – ideest valmis tooteni. Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda uusi spetsialiste.

Vaata rohkem