Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198820

Tarkvarainsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööstusautomaatika seadmete tarkvara väljatöötamine
Reaalajasüsteemide programmeerimine
Tarkvara dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

Tehniline haridus
C#, Delphi või muu objekt-orienteeritud programmeerimise kogemus
Loov mõtlemine
Eesti ja inglise keele hea oskus
Korrektsus ja täpsus töös

KASUKS TULEB
PLC (Omron, Siemens), Beckhoff TwinCAT oskus
Algteadmised MS Windows XP ja Windows Embedded operatsioonisüsteemidest
Algteadmised elektroonikast ja/või masinaehitusest

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Täiendavat väljaõpet
Soodustusi sportimiseks

Tööpakkumise number
#198820