Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #27891

Tarkvarahoolduse meeskonnajuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. tarkvarahoolduse meeskonna ülesehitamine;
2. klientide tundmine ja nende vajaduste selgitamine;
3. pakutava teenustevaliku tundmine ja sellealane pidev enesetäiendamine;
4. teenuste müük olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele.

Ootused kandidaadile

1. müügihimuline, positiivne ja meeskonnatööd hindav inimene;
2. tarkvara hooldamise, andmebaaside haldamise või infosüsteemide juurutamise kogemus;
3. juhtimis-, majandus- või informaatikalane kõrgharidus või selle omandamine;
4. väga hea eesti ja inglise keele oskus;
5. väga hea suhtlemisoskus, kohanemisvõime ja pingetaluvus;
6. selge soov edasi areneda.

Ettevõte pakub

1. selge tööjaotusega ja professionaalset töökeskkonda;
2. ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
3. vastutusrikast tööd ja arenguvõimalust;
4. töötulemustele vastavat palka.

Lisainfo

Sooviavalduse koos elulookirjeldusega palume saata e-posti aadressil job@uptime.ee hiljemalt 16. aprilliks 2004.

Tööpakkumise number
#27891