Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarhitekt

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 92121

Tööpakkumise number

92121

Töö kirjeldus

Ärikriitilise tarkvara loomisel on väga oluline roll arhitektil, kes otsustab sobiva tehnoloogia ja arendusvahendid. Heal arhitektil peab olema väga suur programmeerimiskogemus, oskus näha "suurt pilti" ning võime ette arvestada kordades rohkem samme, kui seda suudab hea programmeerija.

Nõudmised kandidaadile

  • Piisav eesti keele oskus töötamaks eestikeelses töökeskkonnas
  • Aukartust äratav kogemus objektorienteeritud programmeerimises
  • Kvaliteedile orienteeritus – eesmärgiga luua väga head tarkvara pakkudes kliendile tema poolt soovitut ja veelgi enam
  • Tehniline kõrgharidus või selle omandamine lõpusirgel
  • Microsoft .NET Framework, C#, VB.NET, ASP.NET, Microsoft Visual Studio .NET, SQL jms tehnoloogiate tundmine ja aastatepikkune kasutamiskogemus

Ettevõte pakub

  • Professionaalset meeskonda
  • Väljakutseid pakkuvat tööd edukas ettevõttes
  • Koolitust ja kaasaegseid töövahendeid
  • Oskustele väärilist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2007

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 100-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii OSS, Java kui ka Microsoft .NET platvorme.