Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62909

Tarkvaraarenduse projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilisteks tööülesanneteks on KMA tooteportfelli kuuluvate tarkvarasüsteemide arenduse kordineerimine - klientidega suhtlemine, ülesande püstitamine, lahenduste väljamõtlemine, töö edastamine arendaja(te)le ja arenduse jälgimine ning kontroll.

Ootused kandidaadile

Tarkvaraarenduse organiseerimis kogemused;
IT ja majandusalased teadmised;
kõrgharidus (vähemalt omandamisel);
hea inglise ja vene keel suhtlustasandil;
kohusetundlikus, aktiivsus ja hea meeskonnatöö võime;

Ettevõte pakub

Arendavat ja vaheldusrikast tööd;
kaasaegseid töövahendeid;
häid ja sõbralikke töökaaslasi;
stabiiset ja motiveerivat palgasüsteemi
(brutotöötasu kuus katseajal: 10000...20000 kr);
head ja koostöövalmis kliendibaasi.

Tööpakkumise number
#62909