Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #92118

Tarkvaraarenduse analüütik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvaraarenduse valdkonnas on analüütiku tööks kliendi vajaduste kaardistamine ja konsultatsioon, infosüsteemide analüüs ja modelleerimine

Ootused kandidaadile

  • Hea analüüsivõime ning süsteemne mõtlemine
  • Eesti keele valdamine ja hea kirjalik eneseväljendamise oskus
  • Väga hea suhtlemisoskus ja koostöötahe
  • UMLis modelleerimise oskus
  • Kõrgharidus infotehnoloogia vallas
  • Eelnev töökogemus süsteemianalüütikuna

Ettevõte pakub

  • Toredat meeskonda
  • Väljakutseid pakkuvat tööd edukas ettevõttes
  • Koolitust ja kaasaegseid töövahendeid
  • Oskustele väärilist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb teadmine, kuidas toimub kaasaegne tarkvara arendus ja oskus juhtida oma aega

Tööpakkumise number
#92118

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2007

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 100-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii OSS, Java kui ka Microsoft .NET platvorme.

Vaata rohkem