Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 234294

Tööpakkumise number

234294

Töö kirjeldus

Fortumos hakkad Sa kujundama online maksete turu tulevikku. Sinu ülesanne on muuta Fortumo teenused ja platvorm veelgi paremaks. Hakkad arendama teenuseid, mida kasutavad populaarsed Facebooki ja online mängud ning aitad välja töötada uusi innovatiivseid makselahendusi mängudele ja veebiteenustele.

Nõudmised kandidaadile

Kindlasti vaja:

- kogemust PHP-s;
- kogemust veebiteenuste ja e-kommerts lahenduste arendamisel;
- soovi õppida ja arendada oma Railsi teadmisi;
- head inglise keelt nii kõnes kui kirjas;
- kiiret õppimisvõimet ja soovi töötada pidevalt arenevas töökeskkonnas.

Kasuks tuleb:
- kogemus PostgreSQL-ga;
- kogemus Railsiga;
- kogemus Unix/Linuxiga töötamisega;
- kirglik huvi Web 2.0 rakenduste arendamise vastu;
- kogemus väleda tarkvaraarendamisega (agile software development).

Pakume paindlikku tööaega ning mõnusat töökeskkonda andekate inimeste seas Tartu kesklinnas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2011
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2011

Fortumo OÜ arendab Tartu kesklinnas mobiilimaksete platvormi, mis aitab online mängudel, veebiäridel ning sotsiaalsetel võrgustikel maksustada oma kliente. Nelja tegevusaasta jooksul on ettevõte laienenud 60sse riiki ning 2009. aastal nimetati Fortumo kolme edukaima eksportööri hulka Eestis.

Kui sul on soov luua lahendusi suurtele mängutootjatele, arendada välja innovatiivseid makselahendusi või muuta online maksete turgu, otsime just sind! :)