Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209840

Tööpakkumise number

209840

Töö kirjeldus

Sinu mitmekesiste ja väljakutset esitavate tööülesannete hulka kuuluvad kümnete tuhandete kasutajatega Fortumo platformi (ehitatud Ruby on Railsi peale) ja teenuste arendamine ning testimine.

Nõudmised kandidaadile

Kindlasti vaja:
- kogemust PHP või Ruby on Railsiga
- soov õppida ning arendada oma Railsi teadmisi
- kiire õppimisvõime ning soov töötada pidevalt arenevas startup keskkonnas
- hea inglise keel nii kõnes kui kirjas

Tuleb kasuks:
- kogemus PostgreSQL-ga
- kogemus Unix/Linuxiga töötamisega
- kirglik huvi Web 2.0 rakenduste arendamise vastu
- kogemus väleda tarkvaraarendamisega (agile fashion software development)

Pakume paindlikku tööaega ning mõnusat töökeskkonda andekate inimeste seas.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
19. oktoober 2010

Fortumo OÜ pakub veebiettevõtjatele lihtsat mobiilimaksete platvormi on-line mängude, sotsiaalvõrgustike ning teiste veebipõhiste lahenduste jaoks. Kolme tegevusaasta jooksul on ettevõte laienenud ning arenenud kiirelt nii Euroopas, Aasias kui Lõuna-Ameerikas ning uusi turge lisandub pidevalt. 2009. aastal valis Mobile Monday Fortumo 20 kõige potentsiaalsema mobiilialase startupi hulka maailmas ning TechCrunch 100 huvitavama ettevõtte sekka Euroopas.