Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 147512

Tööpakkumise number

147512

Töö kirjeldus

• Osalemine tarkvara arendusprojektide planeerimisel ja projekteerimisel
• Infosüsteemide programmeerimine
• Infosüsteemide testimine
• Dokumentatsiooni koostamine

Nõudmised kandidaadile

• Teadmised ja kogemused arendusest Microsoft .NET platvormil
• Teadmised infosüsteemide projekteerimisest
• Vähemalt 2-aastane töökogemus programmeerijana
• Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
• Kogemused relatsiooniliste andmebaasidega
• Väga hea suhtlemis- ja eneseväljendamisoskus

Ettevõte pakub

• Hea töötasu
• Toredaid ja ühtehoidvaid kolleege
• Koolitusvõimalusi
• Kaasaegset töökeskkonda, innovaatilisi arendusmeetodeid ja suhtumist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
9. mai 2008
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2008
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Net Group on kodumaisel kapitalil põhinev, uue põlvkonna IT ettevõte, mida iseloomustab töötajate ja omanike noorus ja töökus, väga tugev äri- ning IT erialane ettevalmistus koos selge ärilise planeerimisega. Tänaseks oleme kasvanud üle 100 miljonilise käibega ettevõtteks. Meie edu taga on inimesed. Nende professionaalsus ja nooruslik entusiasm, võime töösse pühendudes juhtida keerulisi projekte ning julgus kasutada uuenduslikke tehnoloogiaid. Äritegevuse vundamendiks on IT-projektijuhtimise teenus, mis võimaldab hoomata sügavuti partnerite vajadusi ning selle baasilt pakkuda optimaalsemaid lahendusi.
Mobiilloto eksportija Net Group OÜ aitab Sul rikkaks saada. Otsime oma meeskonda uusi liikmeid, kellele anname vahendid eneseteostuseks, ruumi arenguks, kuid jätame võimaluse säilitada isikupära, näidata üles ja rakendada oma initsiatiivi tööülesannete täitmisel. Kindla arengu tagab innovaatiline lähenemine, püsivus, tulemusele orienteeritud suhtumine. Anna meile teada oma soovist, saates CV ning sobivusel kohtume, et tutvuda Net Groupi tiimi ning töökeskkonnaga.