Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 624058

Tööpakkumise number

624058

Firma nimi peidetud tarkvaraarendaja

Töö kirjeldus

 Andmebaasidega töötamine (täpsem kirjeldus vestlusel)
 Puutud kokku: C#, ASP.NET CORE, MSSQL, Javascript, HTML, CSS

Nõudmised kandidaadile

 Eelnevat töökogemust andmebaasidega
 Inglise keele oskust B2 (või STANAG 2222) tasemel ametialase sõnavara valdamisega
 Teadmisi tarkvaraarenduse metoodikatest
 Tehnilist taipu ja analüüsivõimet
 Iseseisvust ja õppimisvõimet
 Kiiret ja professionaalset probleemide lahendamise oskust
 Valmisolekut taustakontrolliks ning sobivust riigisaladusele juurdepääsuloa saamiseks

EELISE ANNAVAD
 IKT alane kutse- või kõrgharidus või täiendkursused
 Erialased sertifikaadid

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE
 Põhipuhkust 35-päevast puhkust
 Huvitavat ja vaheldusrikast tööd
 Arenguvõimalusi ja täiendõpet kodu- ning välismaal
 Suurepäraseid sportimisvõimalusi (jõusaal, ujumine, ringtreeningud jne)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
3. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019

Kaitseväe värbamiskeskus tegeleb personali värbamisega Kaitseväele. Kaitsevägi on sõjaväeliselt korraldatud valitsusasutus Kaitseministeeriumi valitsemisalas. Kaitseväe peamine ülesanne on tagada valmisolek riigi kaitsmiseks sõjalise tegevusega.