Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 189892

Tööpakkumise number

189892

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö sisuks on mudelite arendamine eesmärgiga kirjeldada ja analüüsida füüsiliste- kui finantsinstrumentide turge Eestis, Baltimaades ja Euroopas. See töö pakub Sulle võimalust töötada väga iseseisvalt ning läheneda
igale lahendusele individuaalselt ja loovalt. Muutuval energiaturul pakub töö pidevalt uusi väljakutseid.

Nõudmised kandidaadile

Otsime just Sind, kui:

  • omad majandus-, finants- või IT-alast kõrgharidust
  • valdad C, C++ ja/või Java programmeerimiskeeli edasijõudnu tasemel
  • Sul on kogemus andmebaaside kommertsotstarbel programmeerimisel
  • oled tulemustele orienteeritud, iseseisev, kõrge sisemise motivatsiooniga ning pöörad tähelepanu detailidele
  • soovid kestvalt avardada oma teadmisi nii energeetika kui modelleerimise alal
  • tunned hästi Microsoft Excelit
  • oskad lisaks eesti keelele ka inglise keelt kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:
  • hea arusaamine finantsmatemaatilistest ja ökonomeetrilistest mudelitest
  • analüüsikeskkondade Matlab, SAS/ETS, R tundmine spetsialisti või arendaja tasemel
  • vene keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume:

  • unikaalset ja vaheldusrikast töövaldkonda
  • põnevaid väljakutseid
  • arenguvõimalusi perspektiivikal elualal Baltimaade parimas ettevõttes
  • kohta professionaalses ja sõbralikus meeskonnas
  • suurettevõtte hüvesid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. jaanuar 2010
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Energiakaubandus on Eesti Energia kontserni tootmise valdkonna äriüksus, mis tegeleb Eesti Energia tootmise valdkonna elektrienergia müügi-, tootmise- ja ostuportfelli optimeerimisega ning strateegilise ja taktikalise positsioneerimisega Balti- ja Põhjamaade elektriturul.