Värsked tööpakkumised

Tarkvaraarendaja iphone platvormile

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 193232

Tööpakkumise number

193232

Töö kirjeldus

  • iPhone rakenduste projekteerimine
  • tarkvara disainimine
  • tarkvara programmeerimine

Nõudmised kandidaadile

  • Infotehnoloogia alane kõrgharidus või selle hetkel omandamine
  • Programmeerimisoskus ning kogemus c, c++ või objective-c keeles
  • Analüütiline ning loogiline mõtlemine
  • Kiire õppija ja Sulle peavad meeldima uued tehnoloogiad
  • Hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • võimalust töötada paindliku töögraafiku alusel
  • häid enesearendusvõimalusi uute mobiilitehnoloogiate vallas
  • võimalust töötada põnevate tulevikutehnoloogiatega rahvusvahelises meeskonnas
  • mõnusat töökeskkonda Tartu südalinnas koos mõnusate inimestega

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2010
Kuulutus sisestati:
22. märts 2010

CV-Online kliendiks on Mobi Solutions OÜ. Mobi Solutions on Eesti eelistatuim mobiiliteenuste pakkuja. Mobi teenuseid kasutavad sajad ettevõtted Eestis, Lätis, Leedus ning teistes riikides. Mobi tarkvaraarendusmeeskonna poolt erinevate tellijate jaoks loodud rakendusi kasutatakse kokku enam kui miljonis mobiilitelefonis.