Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178374

Tarkvara tugiisik/arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • AutoFutur tarkvara Eesti kasutajate probleemide registreerimine ja lahendamine
  • Lihtsamate PHP/MySQL lahenduste täiendamine ja loomine
  • Raportite koostamine SQL päringute põhjal

Ootused kandidaadile

  • Abivalmidus ja kohusetundlikkus
  • SQL päringute tundmine algtasemel
  • Algteadmised PHP/MySQL’st
  • Soome keele oskus

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalust
  • Koolitust
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#178374