Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218913

Tarkvara testija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP Group OÜ kliendiks on mobiilside ja lairibaühenduste tootmispõhiste tarkvara arendustega seotud ettevõte, kes otsib oma meeskonda tarkvara testijaid.

Ootused kandidaadile

* tehniline kõrgharidus
* inglise keele oskus
* põhiteadmised programmeerimisest
* soov õppida uusi asju
* tööaeg E-R 0900-1700

Ettevõte pakub

* 4 kuulist lepingut

Tööpakkumise number
#218913

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2011

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut
erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame
tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis, Hispaanias ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru

Vaata rohkem