Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200743

TARKVARA TESTIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Testplaanide koostamine ja kokkuleppimine
  • Testjuhtude kirjeldamine
  • Testide manuaalne läbiviimine ja tulemuste raporteerimine
  • Kasutusjuhendite koostamine
  • Vajadusel kasutajate konsulteerimine ja koolitamine

Ootused kandidaadile

  • IKT valdkonna kõrgharidus või selle omandamine
  • Soov töötada ja areneda meeskonnas
  • Analüütiline mõtlemine
  • Väga heal tasemel eesti ja heal tasemel inglise keel (kirjalik ja suuline)
  • Distsiplineeritus - testimine on järjepidev tegevus, kus täpse plaani jälgimine on parima tulemuse saavutamiseks väga oluline
  • Püsivus - testimine võib aeg-ajalt kujuneda väga rutiinseks
  • Täpsus, tähelepanelikkus - süsteemi õiget või valet käitumist saab tihti tuvastada alles kogu informatsiooni läbitöötlemisel ja mingite erinevuste leidmisel
  • Hea suhtlemisoskus - vea kohta lisainformatsiooni edastamine konstruktiivses ja abivalmis vormis

Ettevõte pakub

  • Oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda
  • Väljakutseid pakkuvat tööd edukas rahvusvahelises ettevõttes
  • Oskustele ja kogemustele väärilist palka
  • Koolitust, parimat töökeskkonda ja korralikke töövahendeid

Lisainfo

Ideaalne testija on keegi, kellel vigade leidmine paneb silmad särama. Oluline on oskus enda tööd dokumenteerida - vea leidmisel tuleb kirja panna täpsed sammud, mida on vaja ja kuidas tegutseda, et viga uuesti tekitada.

Tööpakkumise number
#200743