Värsked tööpakkumised

Tarkvara testija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 118426

Tööpakkumise number

118426

Töö kirjeldus

Testimine on roll, mis sobib suurepäraselt oma karjääri alustamiseks tarkvaraarenduse vallas, olles heaks kogemustepagasiks tulevastele programmeerijatele, analüütikutele jne. Samas on professionaalne testimine ala, millele saab üles ehitada ka edasise karjääri luues ja täiustades testimise protsesse, tegeledes testimise automatiseerimisega või juhtides testijate meeskonda.

Nõudmised kandidaadile

• Soov töötada IT-alal
• Kõrgharidus infotehnoloogia vallas või selle omandamine käsil
• Täpsus, tähelepanelikkus ja konstruktiivsus
• Eesti keele valdamine ja hea kirjalik eneseväljendamise oskus
• Väga hea suhtlemisoskus ja koostöötahe

Ettevõte pakub

• Professionaalset meeskonda
• Väljakutseid pakkuvat tööd edukas ettevõttes
• Koolitust ja korralikke töövahendeid
• Oskustele väärilist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb teadmine, kuidas toimub kaasaegne tarkvara arendus ja tarkvara testimisega seotud eelnev töökogemus.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. august 2007

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on peamiselt Eesti, Balti ja Põhjamaade turule suunatud professionaalsete teenuste firma. Meie teenused on konsultatsioonid, IT süsteemide ehitus ja integratsioon. Koos tütarettevõtetega moodustab Helmese grupp ca 115-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii Microsoft .NET, OSS, kui ka Java platvorme.