Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #588891
Kaugtöö võimalus

Tarkvara Testija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Seoses töömahu kasvuga otsime oma meeskonda eelneva töökogemusega tarkvara testijat. Töö sisuks on:
- manuaaltestimine
- testplaanide koostamine
- tulemuste raporteerimine
- testdokumentatsiooni koostamine

Ootused kandidaadile

- väga hea suhtlemisoskus
- heal tasemel inglise keele oskus kõnes/kirjas
- suudad näha suurt pilti ning planeerida enda tööd
- eelnev töökogemus tarkvara testija ametikohal
- kasuks tuleb kogemus erinevate raporteerimise programmidega(JIRA, Trello)
- kasuks tuleb Postman ja Charlesproxy kasutamise kogemus

Ettevõte pakub

- põnevaid projekte
- paindlikku tööaega
- motiveerivat kuupalka
- ametialaseid koolitusi

Tööpakkumise number
#588891