Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35616

Tarkvara projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tarkvaralahenduste müügi-ja reklaamitöö.
  • E- Tarkvaralahenduste müügi-ja reklaamitöö.
  • Kliendisuhete arendamine ja hoidmine.
  • Eesti klientide teenindamine, nõustamine ja uute kliendisuhete loomine.
  • Kliendikohtumiste ja presentatsioonide ettevalmistamine ja läbiviimine.
  • Projektide juhtimine ja elluviimine.

Ootused kandidaadile

  • On kohusetundlik ja täpne oma töös.
  • Oskab Eesti ja Inglise keelt kõnes ja kirjas.
  • Omab B-kategooria juhilube.
  • Tunneb E-kaubanduse põhimõtteid.
  • Tunneb serverite ja andmeside võimalusi ja lahendusi.
  • Omab antud valdkonnas müügitöö kogemust.
  • On valmis meeskonna-ja individuaaltööks.

Ettevõte pakub

  • Tööd rahvusvahelises kontsernis.
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd.
  • Erialast enesetäiendamise võimalust.
  • Auto ja telefoni kompensatsioon.
  • Tulemustest sõltuvat töötasu.

Tööpakkumise number
#35616