Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #640182

Tarkvara peakasutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 14. veebruar 2020
Kuulutus aegub:14. märts 2020

Töö kirjeldus

Sinu peamised tööülesanded hõlmavad tarkvarade - müügiinfosüsteemi (MIS) ja ASI- o Gaasivõrk andmelao (AL) ja ühisarve tarkvaar (VAM) haldamist, tööd andmetega, kasutamise järelevalvet ning sellega seonduvate probleemide lahendmist, mille hulka kuulub:
Tarkvarade andmebaaside andmete korrastamine ja parandamine;
Tarkvarade kasutajate juhendamine;
Tarkvarade arendus- ja hooldusprojektides osalemine ja muudatuste testimine

Ootused kandidaadile

Sul on tehniline/majanduslik (kesk-) eriharidus;
Sul on tööülesanneteks vajalike eriprogrammide kasutamise oskus;
Sa valdan eesti ja vene keelt ning suhtlustasandil inglise keelt;
Sa oled avatud suhtleja, kohusetundlik ja suudad iseseisvalt oma tööd planeerida.

AS Gaasivõrk pakub Sulle võimalust töötada arenevas ettevõttes koos oma ala tippspetsialistidega, motiveerivat väärtuspaketti ja loomulikult lahedaid kolleege!

Tööpakkumise number
#640182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. märts 2020
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2020

Eesti Gaas on Eesti suurimaid ja kogenumaid energiafirmasid, juurtega aastas 1865. Meie tuumtoode ja -kompetents on maagaas, mida pakume klientidele erinevate toodetena – tarnituna läbi võrgu torugaasina, surumaagaasina (CNG) ja veeldatud maagaasina (LNG).
Loome maagaasil tuginevaid terviklikke energialahendusi vastavalt iga kliendi vajadustele, alates gaasitorustiku projekteerimisest kuni valmis küttelahenduse ja hoolduseni.
Maagaasi kui transpordikütuse arendamisel hoiame Baltimaades kindlalt liidrirolli. Eesti Gaasi surugaasitanklate võrk on turu suurim ja kasvab järjepidevalt, lisaks maagaasile saab meil tankida ka kodumaist rohegaasi ehk biometaani.

Vaata rohkem