Värsked tööpakkumised

Tarkvara kvaliteedi analüütik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 156185

Tööpakkumise number

156185

Töö kirjeldus

Alustades tööd tarkvara kvaliteedi analüütikuna hakkad Sa:
• planeerima ja läbi viima tarkvara testimist;
• analüüsima testide tulemusi;
• haldama testvara.

Nõudmised kandidaadile

Kui oled:
• omandanud või omandamas kõrgharidust (soovitavalt infotehnoloogia alal);
• hea suulise ja kirjaliku eesti ning inglise keele oskusega;
• hea analüüsivõimega, täpne ja tähelepanelik;
• oma töös julge ja järjekindel;
• huvitatud suhtlemisest paljude erinevate inimestega;
• huvitatud tarkvara arendusest ja/või andmebaasidest;
siis tule julgelt kandideerima!
• Kasuks tuleb tarkvara testimise kogemus.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• vaheldusrikast ja huvitavat tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas;
• suurel hulgal mitmekesiseid teadmisi IT valdkonnast;
• häid enesetäiendamis- ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises organisatsioonis.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 10. juulil saata oma CV läbi CV Keskuse keskkonna või täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Hansapangast > Tulge tööle Hansapanka > Kõik töökuulutused > Tarkvara kvaliteedi analüütik

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
20. juuni 2008

Tarkvara kvaliteedi analüütikute roll Hansapanga Grupi IT-süsteemide kvaliteedi täiustamisel on märkimisväärne. See on Sinu võimalus panna tööle tõeliselt suuri asju!