Värsked tööpakkumised

Tarkvara konsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91624

Tööpakkumise number

91624

Töö kirjeldus

Infrastruktuuride projekteerimis-tarkvara Novapoint konsultatsioonid, koolitused, projektipõhine müük

Nõudmised kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt erialane) või vms erialane kutseharidus
- AutoCADi oskus, spetsialisti tasemel
- projekteerimisalane töökogemus, soovitavalt 2a.
- heal tasemel eesti keel
- hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas
- heal tasemel suhtlemisvõimed ning orienteeritus/valmisolek projektipõhiseks tööks
- õppimisvõime ja positiivne ellusuhtumine
kasuks võivad tulla B-kategooria juhiload

- mitmekülgseid arenguvõimalusi rahvusvahelises töökeskkonnas
- ametialast koolitust
- motiveerivat töötasu
- nooruslikku ja edumeelset töökollektiivi

Lisainfo

Novapoint on põhjamaade suurima infrastruktuuride projekteerimistarkvara arendaja Vianova Systems kaubamärk. Tarkvara sisaldab erinevaid mooduleid teede, torustike, maastiku jne planeerimiseks/projekteerimiseks. Novapoint’ tarkvara töötab AutoCAD-i platvormil.
Tänaseks kasutavad mitmed Eesti edukamad teede projekteerijad oma töös Novapoint’ tarkvara.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
8. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2007

ARUTEC OÜ on infotehnoloogia firma, asutatud aastal 1995. Oleme kasvav ja nooruslik, peamiselt projekteerimis-tarkvaraga tegelev ettevõte. Algusest peale keskendusime Autodeski CAD-platvormil töötavatele erirakendustele. Arutec on Autodeski, Vianova Systems ja Transoft Solutions tarkvarade volitatud edasimüüja Eestis. Aastast 2006 kuulub Arutec rahvusvahelisse Vianova koostöövõrgustikku.
Otsime oma mees/naiskonda edumeelseid ja innovatiivse mõtlemisega konsultante ja koolitajaid.