Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60168

Tarkvara disainer-projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Tarkvaraprojektide projekteerimine - projekti edukaks toimimiseks vajalike funktsioonide, klasside ja meetodite defineerimine ning seoste kirjeldamine.

Ootused kandidaadile

* Hea programmeerimistehnikate tundmine;
* PHP programmeerimiskeele oskus;
* kogemus tarkvara projekteerijana või programmeerijana;
* hea inglise keele oskus;
* hea ajaplaneerimisoskus, täpsus, kohusetundlikus.

Kasuks tuleb:
*Erialane kõrgharidus.

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja arendavat tööd;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* töökat ja toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#60168