https://www.cvkeskus.ee/162739

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tarkvara arendusinsener/trainee (software)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 162739

Tööpakkumise number

162739

Töö kirjeldus

Seoses jõudsa arengu- ja kasvutempoga loome arendusosakonna filiaali lisaks Rootsile ka Eestisse, Tallinnasse. Ühe osana sellest protsessist käivitame väljaõppeprogrammi neile, kes on huvitatud töötamisest koos meiega, et koos üles ehitada uus arenduskeskus Tallinnas. Väljaõppeprogrammi kestuseks on 12 kuud ning programm viiakse läbi Stoneridge Electronics’i Stockholmi peakorteris Rootsis – meie Euroopa peamises konstrueerimis- ja disainikeskuses, kus töötab ligi 150 inseneri.
Väljaõppeprogramm algab sissejuhatusega ettevõtte tegevusse. Järgneb formaalne väljaõpe,
tutvustamaks meie ettevõttes kasutatavaid tööriistu ja meetodeid, samal ajal algab ka praktiline töö arendusinsenerina käimasolevates arendusprojektides. Järgmistel etappidel keskendub arenguprogramm ülesannetele, mis on ootamas ees pärast tagasipöördumist Tallinna tehasesse. Programmi lõppedes pakutakse arendusmeeskonna liikmetele erinevaid oskustele ja vajadustele vastavaid ametikohti, mis on seotud uue arenduskeskuse loomisega. Arenguprogrammi käigus õpitakse välja töötama kõrgtasemel elektroonikatooteid veoautotööstuse tippkaubamärkidele, milledele esitatakse kõrgeid nõudeid töökindluse, välimuse ja kvaliteedi osas.
Otsime sptebris 2008 alustava tiimi hulka ühte liigest ja jaanuar 2009 alustavasse tiimi nelja liiget!


Nõudmised kandidaadile

Otsime häid spetsialiste, kellel on kombineeritud teadmised ja tahe tegutseda, et saavutada häid
tulemusi meeskonnatööna. Sobivatel kandidaatidel on omandatud kõrgharidus integreeritud süsteemide tarkvara alal ja läbitud vähemalt pool magistriõppe programmist. Oluline on hea inglise keele oskus. Eelnev kogemus on plussiks, kuid mitte hädavajalik.
Me otsime oma meeskonda sügavate tehniliste huvide ja positiivse suhtumisega kandidaate, kes on innukalt valmis tundma õppima parimat autotööstuses. Kui oled meeskonnatööle orienteeritud ja pikemas perspektiivis huvitatud juhtimistööst, on Stoneridge Electronics Sulle parim tööandja.


Ettevõte pakub

* tasuta rootsi keele õpet
* tasuta elamine rootsis
* sportimise soodustused
* tööväliselt 2 x õpinguperioodi jooksul külastada Eestit ettevõtte kulul
* Eestisse naastes hakkavad kehtima kõik Stoneridge Electronics AS töötajate soodustused


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
24. september 2008
Kuulutus sisestati:
27. august 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN ja Daimler. Töötame ISO TS16949, ISO14001 ja Sarbanes Oxley nõuetele tuginedes ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 6000 inimest. Eestis asuva ettevõtte 2007.a. müügitulu oli 431 mln krooni. Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge-electronics.com ja www.stoneridge.com