https://www.cvkeskus.ee/159947

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Tarkvara arendusinsener/trainee (software)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 159947

Tööpakkumise number

159947

Töö kirjeldus

Seoses jõudsa arengu- ja kasvutempoga loome arendusosakonna filiaali lisaks Rootsile ka Eestisse, Tallinnasse. Ühe osana sellest protsessist käivitame väljaõppeprogrammi neile, kes on huvitatud töötamisest koos meiega, et koos üles ehitada uus arenduskeskus Tallinnas. Väljaõppeprogrammi kestuseks on 12 kuud ning programm viiakse läbi Stoneridge Electronics’i Stockholmi peakorteris Rootsis – meie Euroopa peamises konstrueerimis- ja disainikeskuses, kus töötab ligi 150 inseneri.
Väljaõppeprogramm algab sissejuhatusega ettevõtte tegevusse. Järgneb formaalne väljaõpe,
tutvustamaks meie ettevõttes kasutatavaid tööriistu ja meetodeid, samal ajal algab ka praktiline töö arendusinsenerina käimasolevates arendusprojektides. Järgmistel etappidel keskendub arenguprogramm ülesannetele, mis on ootamas ees pärast tagasipöördumist Tallinna tehasesse. Programmi lõppedes pakutakse arendusmeeskonna liikmetele erinevaid oskustele ja vajadustele vastavaid ametikohti, mis on seotud uue arenduskeskuse loomisega. Arenguprogrammi käigus õpitakse välja töötama kõrgtasemel elektroonikatooteid veoautotööstuse tippkaubamärkidele, milledele esitatakse kõrgeid nõudeid töökindluse, välimuse ja kvaliteedi osas.
Otsime sptebris 2008 alustava tiimi hulka ühte liigest ja jaanuar 2009 alustavasse tiimi nelja liiget!


Nõudmised kandidaadile

Otsime häid spetsialiste, kellel on kombineeritud teadmised ja tahe tegutseda, et saavutada häid
tulemusi meeskonnatööna. Sobivatel kandidaatidel on omandatud kõrgharidus integreeritud süsteemide tarkvara alal ja läbitud vähemalt pool magistriõppe programmist. Oluline on hea inglise keele oskus. Eelnev kogemus on plussiks, kuid mitte hädavajalik.
Me otsime oma meeskonda sügavate tehniliste huvide ja positiivse suhtumisega kandidaate, kes on innukalt valmis tundma õppima parimat autotööstuses. Kui oled meeskonnatööle orienteeritud ja pikemas perspektiivis huvitatud juhtimistööst, on Stoneridge Electronics Sulle parim tööandja.


Ettevõte pakub

* tasuta rootsi keele õpet
* tasuta elamine rootsis
* sportimise soodustused
* tööväliselt 2 x õpinguperioodi jooksul külastada Eestit ettevõtte kulul
* Eestisse naastes hakkavad kehtima kõik Stoneridge Electronics AS töötajate soodustused

ARENGUPROGRAMMI ALGUS SEPTEMBER 2008.
KANDIDEERIMISEKS PALUN SAATKE OMA CV JA KAASKIRI INGLISE KEELES.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. august 2008
Kuulutus sisestati:
1. august 2008

FIRMA NIMI PEIDETUD

Stoneridge Electronics on rahvusvaheline ettevõte, mille põhitegevuseks on elektroonikaseadmete arendus ja tootmine autotööstusele. Ettevõtte suurimateks klientideks on MAN, Daimler, Scania ja Volvo. Stoneridge Electronics’i emaettevõte on Stoneridge Inc., mis on noteeritud New Yorgi börsil. Tallinnas tegutsev Stoneridge Electronics AS on üks kontserni kuuluvatest ettevõtetest, kus hetkel töötab 250 inimest. Stoneridge Electronics AS alustas tegevust 1999. a. Ettevõtte 2006. a. müügitulu oli 448 mln krooni. Ettevõte on sertifitseeritud ISO TS 16 949 ja ISO 14 001 järgi ning töötab vastavalt Sarbanes Oxley nõuetele.