Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #53784

Tarkvara arendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ordi infosüsteemi arendamine ja hooldamine

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus või selle omandamine
  • klient-server rakenduste programmeerimise tehnoloogiate tundmine
  • programmeerimisoskus Pascal keeles (Visual, OOP)
  • andmebaaside disainimise oskus (ER mudel)
  • andmebaasi SQL-päringukeele tundmine (MS_SQL)
  • infosüsteemide loomise erinevate etappide tööpõhimõtete tundmine (analüüs, kavandamine, programmeerimine, juurutamine)
  • teadmised majandustarkvara tööpõhimõtetest
  • analüüsioskus, analüütiline mõtlemine, tehniline taibukus
  • iseseisva töö oskus, järjekindlus
  • innovatiivsus, suhtlemisoskus, pingetaluvus
  • hea eesti ja inglise keele oskus
  • põhjalikkus, täpsus ja kohusetunne

Ettevõte pakub

* huvitavat tööd, õppimisvõimalust
* eneseteostust ja arenemisvõimalusi
* sõbralikku kollektiivi
* konkurentsivõimelist tasu

Lisainfo

Soovitav eelnev töökogemus majandustarkvaraga (Navision Attain)

Tööpakkumise number
#53784

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. november 2005
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2005

CVKeskus.ee klient

Arvutite ja arvutikaupade müük, arvutite tootmine ja remont
Peakontor Tartus, filiaalid Tallinnas, Pärnus ja Narvas ning arvutisalongid Tartus ja Tallinnas

Vaata rohkem