Värsked tööpakkumised

Tarkvara arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 209453

Tööpakkumise number

209453

Töö kirjeldus

• tarkvara arendusprojektides osalemine;
• tarkvara disainimine ja programmeerimine;
• tarkvara nõuetele vastavuse kontrollimine;
• tarkvara juurutamisel osalemine;
• töö tulemuste dokumenteerimine.

Nõudmised kandidaadile

• infotehnoloogia erialal kõrgharidus või selle omandamise lõppjärk;
• hea UML-i tundmine;
• vähemalt 2-aastane kogemus tarkvara arendajana;
• teadmised ja kogemused relatsiooniliste andmebaasidega;
• eesti keele oskus väga heal tasemel;
• inglise keele oskus vähemalt erialase kirjanduse lugemise tasemel;
• soov pidevalt ennast täiendada;
• meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostöö väärtustamine.

Kasuks tuleb:
• kogemus Java arendajana;
• erinevate skriptimiskeelte tundmine (PHP, Python, Bash);
• algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
• Solaris, Windows ja Linux operatsioonisüsteemide tundmine;
• Oracle, PostgreSQL ja MySQL andmebaasidega töötamise kogemus;
• versioonihalduse tundmine (SVN);
• Atlassiani arenduskeskkonna tundmine.

Pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd Eesti sisejulgeoleku tagamiseks oluliste infokommunikatsioonitehnoloogia teenuste osutamise valdkonnas, sõbralikku töökollektiivi, võimalustele ja oskustele vastavat töötasu, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks ning osalemist suurtes rahvusvahelistes projektides.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6301/+372 52 22524 (Toomas Järvi, tarkvaraarenduse osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2010
Brutopalk:
Alates 20000 EEK kuus

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.