Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #209453

Tarkvara arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tarkvara arendusprojektides osalemine;
  • tarkvara disainimine ja programmeerimine;
  • tarkvara nõuetele vastavuse kontrollimine;
  • tarkvara juurutamisel osalemine;
  • töö tulemuste dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

  • infotehnoloogia erialal kõrgharidus või selle omandamise lõppjärk;
  • hea UML-i tundmine;
  • vähemalt 2-aastane kogemus tarkvara arendajana;
  • teadmised ja kogemused relatsiooniliste andmebaasidega;
  • eesti keele oskus väga heal tasemel;
  • inglise keele oskus vähemalt erialase kirjanduse lugemise tasemel;
  • soov pidevalt ennast täiendada;
  • meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostöö väärtustamine.

Kasuks tuleb:
  • kogemus Java arendajana;
  • erinevate skriptimiskeelte tundmine (PHP, Python, Bash);
  • algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
  • Solaris, Windows ja Linux operatsioonisüsteemide tundmine;
  • Oracle, PostgreSQL ja MySQL andmebaasidega töötamise kogemus;
  • versioonihalduse tundmine (SVN);
  • Atlassiani arenduskeskkonna tundmine.

Pakume Sulle huvitavat ja vastutusrikast tööd Eesti sisejulgeoleku tagamiseks oluliste infokommunikatsioonitehnoloogia teenuste osutamise valdkonnas, sõbralikku töökollektiivi, võimalustele ja oskustele vastavat töötasu, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda, võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks ning osalemist suurtes rahvusvahelistes projektides.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6301/+372 52 22524 (Toomas Järvi, tarkvaraarenduse osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6320 (Karina Makarova, personali juhtivekspert).

Tööpakkumise number
#209453

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.

Vaata rohkem