Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #198599

Tarkvara arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tarkvara arendusprojektides osalemine;
  • tarkvara disainimine ja programmeerimine;
  • tarkvara nõuetele vastavuse kontrollimine;
  • tarkvarapõhiste probleemide lahendamine;
  • tarkvara juurutamisel osalemine;
  • töö tulemuste dokumenteerimine.

Nõudmised kandidaadile

  • kõrgharidus infotehnoloogia erialal või selle omandamine lõpetamisjärgus;
  • vähemalt 2-aastane kogemus tarkvara arendajana;
  • hea UML-i tundmine;
  • kogemus Java EE arendajana;
  • teadmised ja kogemused relatsiooniliste andmebaasidega;
  • eesti keele oskus väga heal tasemel;
  • inglise keele oskus vähemalt erialase kirjanduse lugemise tasemel;
  • meeskonnatööle orienteeritus, avatus ja koostöö väärtustamine;
  • kohusetunne ning otsustus- ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb:
  • erinevate skriptimiskeelte tundmine (PHP, Python, Bash);
  • Solaris, Windows ja Linux operatsioonisüsteemide tundmine;
  • Oracle, PostgreSQL ja MySQL andmebaasidega töötamise kogemus;
  • versioonihalduse tundmine (SVN);
  • Atlassiani arenduskeskkonna tundmine;
  • kiire õppimisvõime;
  • algatusvõime ja loovus, oskused välja töötada uusi lahendusi;
  • motivatsioon pidevalt ennast täiendada.

Pakume Sulle huvitavat, pingelist ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis, sõbralikku töökollektiivi, kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ning võimalusi õppimiseks ja enesearendamiseks.

Lisainfo

Lisainfo tööalaste küsimuste kohta telefonil 612 6301 (Toomas Järvi, tarkvaraarenduse osakonna juhataja) ning konkursi korralduslike küsimuste kohta telefonil 612 6321 (Liis Viksne, personali ekspert).

Tööpakkumise number
#198599

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. juuni 2010
Kuulutus sisestati:
31. mai 2010

Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus on Siseministeeriumi hallatav riigiasutus, mille tegevusvaldkonnaks on ministeeriumi ja tema valitsemisala sisejulgeoleku tagamiseks vajalike infokommunikatsioonitehnoloogia valdkonna teenuste osutamine ja selleks vajalike arendus- ning haldusprotsesside korraldamine ja koordineerimine.

Vaata rohkem