Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176800

Tarkvara arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvara arendaja on kursis kliendi äriprotsessidega, võtab vastu arendustellimusi ja korraldab nende teostamist: analüüs, projekteerimine, programmeerimine ja juurutamine.

Ootused kandidaadile

  • Kogemustepagasis on vähemalt 5 aastane töö tarkvara arendajana;
  • Valdad heal tasemel SQL päringukeelt ja omad teadmisi aladel JavaScript ning HTML/CSS;
  • Sul on kogemusi Oracle andmebaasiga sh valdad PL/SQL’i.
  • Oled töötanud Oracle Application Expressiga;
  • eesti keel kõnes ja kirjas on heal tasemel;
  • tööülesannete täitmisel oled kohusetundlik, täpne, hea analüüsivõimega ning valmis meeskonnatööks;
  • kasuks tuleb kõrgharidus või selle omandamine IT alal;

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd kiiresti arenevas perspektiivikas firmas
  • kaasaegseid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#176800