Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #144619

Tarkvara arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte infosüsteemide arendamine. Tarkvara arendaja on kursis kliendi äriprotsessidega, võtab vastu arendustellimusi ja korraldab nende teostamist: analüüs, projekteerimine, programmeerimine ja juurutamine.

Ootused kandidaadile

  • teadmised andmebaasidest ja nende projekteerimisest (Oracle);
  • kasuks tuleb Pl/SQL ja Oracle Application Express tundmine;
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
  • hea suhtlemisoskus, täpsus, kohusetundlikkus, valmisolek meeskonnatööks;
  • kiire õppimis- ja hea analüüsivõime.

  • suurte süsteemide projekteerimis- ja teostuskogemuse omandamist;
  • erialast koolitust;
  • konkurentsivõimelist põhipalka ja tulemustest sõltuvat tulemuspalka;
  • erinevaid soodustusi;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • arenguvõimalusi ettevõtte siseselt;
  • tööd sõbralikus, üksteist toetavas, nooruslikus ja arenevas kollektiivis.

Tööpakkumise number
#144619

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
14. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
põhipalk sõltuvalt kogemustest ja oskustest

Modera Consulting OÜ kuulub ABC Grupi koosseisu, kelle tuntumad äriüksused on ABC Motors (Renault autode müük), Comarket AS (jaekaupluste kett) ning AbeStock AS (toidu-ja tööstuskaupade import). Modera Consulting OÜ meeskond on tegelenud 16 aastat infosüsteemide arendusega hulgi-, jae- ja autokaubanduse valdkonnas ning veebilahendustega modera.net nime all.

Vaata rohkem