Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #166644

Tarkvara arendaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tarkvara arendaja programmeeriks/arendaks tarkvara kasutades levinud kaasaegseid tehnoloogiaid (hajussüsteemid (distributed processing), objektorienteeritud programmeerimiskeeled, eXtreme programmeerimine).

Ootused kandidaadile

Eeldame:

  • Analüütilisust, loogilist mõtlemist ja loovust: võimet süveneda keerukatesse ülesannetesse ja pakkuda neile selgeid ja praktilisi lahendusi;
  • Võimet kirjutada koodi, mille üle ise uhke oled: täpselt, puhtalt ja ökonoomselt;
  • Kogemust vähemalt ühega järgnevatest programmeerimiskeeltest: Java, C, C++, C#, Python, Perl või PHP;
  • Pühendumist sellele, mida teed. Kui oled tegelenud mõne open source projektiga või on Sul ette näidata hobi korras arendatud projekte, on see plussiks;
  • Võimet kohe inglise keeles õppida ja suhelda erinevatest kultuuridest pärit inimestega;
  • Veebitehnoloogiate tundmist: eeldame, et oled tuttav HTML-ga ja võid kõike muud kiiresti omandada. Veebiprotokollide (HTTP, FTP, TCP/IP), samuti nagu põhitehnoloogiate tundmine (CSS, Javascript, dHTML või muud) oleksid tõsiseks eeliseks.
Eelnev töökogemus Python’i, Linux’i, Zope/Plone, Scrum’I või eXtreme’ga on täiendavaks plussiks.

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Huvitavat erialast tööd ja võimalust näha oma töö tulemusi;
  • Tööd pühendunud rahvusvahelises meeskonnas;
  • Sisseelamist/väljaõpet Pekingis professionaalsete tarkvaraarendajate seas;
  • Iseseisvust: võimalust töötada nii kodus või meie Tallinna kontoris oma valikul;
  • Head töötasu.

Lisainfo

Palume saata oma CV märgusõna “Arendaja” all hiljemalt 23. oktoobriks k.a. aadressil Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn või läbi CVKeskuse. Täiendav informatsioon telefonil 6671 520. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Tööpakkumise number
#166644

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2008

Kiirelt kasvav Skandinaavia taustaga edukas rahvusvaheline ettevõte, kelle tarkvaraarendus on seni olnud jagatud Hiina ja Norra vahel, otsib oma meeskonda Tallinnas tarkvara arendajat.

Vaata rohkem