Värsked tööpakkumised

Tarkvara arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115495

Tööpakkumise number

115495

Töö kirjeldus

Sinu vastutus on ettevõtte võrguhaldustarkvara (Ventyx) korrashoid ja arendamine. Vajadusel täiendad tarkvara uute päringute ning aruannetega. Vastutad tarkvara ajakohasuse ja õigsuse eest, vajadusel teed parandusi ebakorrektsetele siiretele. Kuulud ettevõtte finantsosakonda.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui Sul on head teadmised juhtimissüsteemidest, võrguhaldustarkvarast või muudest sarnastest tarkvaradest ning kui Sa tunned põhjalikult andmebaasi arendusvahendeid (TOAD, sqlplus jt). Töö eeldab head analüüsivõimet ja dokumenteerimisoskust (MS Office, Visio) ning eesti ja inglise keele valdamist.
Tulevaste kolleegidena hindame Sinu initsiatiivikust, süsteemset mõtlemist ja analüüsivõimet.

Kasuks tuleb majandusalane kõrgharidus, kogemus majandusarvestusest.

Omalt poolt pakume väljakutserikast ja huvitavat tööd kiiresti arenevas ettevõttes, hea töö eest väärilist palka, erialast koolitust ja erinevaid ettevõtte soodustusi ning toredat meeskonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2007
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2007

MPS (Management Personnel Services) on 1975. aastal asutatud inimressursi haldamise alal tegutsev rahvusvaheline kontsern, mis on Eestis esindatud alates 1997. aastast.

MPS Eesti kliendiks on Eesti Energia gruppi kuuluv OÜ Jaotusvõrk – www.jaotusvork.ee (www.energia.ee).

Eesti Energia AS on Eesti suurim tööandja ning Baltimaade juhtivaid energiatootjaid ja -tarnijaid. Eesti Energia ASi koosseisu kuulub üle Eesti mitmeid erineva struktuuriga ettevõtteid. OÜ Jaotusvõrk on Eesti Energia kontserni kuuluv äriühing, mille ülekandeliinide kaudu varustatakse elektrienergiaga ligi 90% Eesti elanikest ja ettevõtetest. Hetkel on Jaotusvõrgul 465 tuhat klienti, aastakäive 2,6 miljardit krooni ning tööd pakub umbes 1000 inimesele. Jaotusvõrk soovib olla usaldusväärne partner igale kliendile suurendades elektrienergia varustuskindlust, pakkudes kliendisõbralikke lahendusi ja täites antud lubadusi.

Seoses firma kasvu ja arenguga ootab Jaotusvõrk oma meeskonda TARKVARA ARENDAJAT.