Värsked tööpakkumised

Tarkvara arendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240726

Tööpakkumise number

240726

Töö kirjeldus

Tarkvara arendaja osaleb erinevate tugiteenustega seotud infosüsteemide arendustes.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma meeskonda just Sind, kui:
• Sul on vähemalt paariaastane aastane kogemus .net, Java ja/või php arendajana
• oled meeskonnatööle orienteeritud
• naudid iseseisvat tööd ja suudad kaasa rääkida arhitektuuri teemadel
• oled loonud hästitoimivaid veebilahendusi
• suhtled vabalt eesti ja inglise keeles

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• inspireerivat keskkonda ja võimalust kuuluda meeskonda, kes tegeleb Eesti suurimate IT projektide arendamisega
• osalemist unikaalsete lahenduste väljatöötamisel, tööd maailma tipptasemel tehnoloogiatega
• võimalust lüüa kaasa üliolulise infrastruktuuri arendamises ja rakendada energiat õige eesmärgi teenistusse
• suurettevõtte hüvesid, koostööd paljude ala tipptegijatega, kindlat tööd stabiilses äris
• võimalust edasiseks isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis

Lisainfo

Kui soovid lisainfot, vastab Sinu küsimustele Raul Raudsepp telefonil 51 17 911.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
28. september 2011

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia IT arendusosakond töötab välja tarkvaralahendusi kontserni ligi 20 ettevõttele. Nooruslik ja ambitsioonikas arendusprojektide meeskond teostab keerulisi ja põnevaid ülesandeid, millest sõltub kogu Eestile olulise infrastruktuuri toimimine.

Otsime oma energiakaubanduse ja baasteenuste tiimi Tallinnas tarkvara arendajat.