Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #214002

TARKVARA ARENDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Andmebaasi rakenduste programmeerimine (Adobe Flex)
  • Andmebaaside installeerimine
  • Koostatud rakenduste dokumenteerimine

Ootused kandidaadile

  • Erialane haridus (võib olla lõpetamisel)
  • Programmeerimisalane töökogemus
  • Teadmised SQL andmebaasidest (Postgre SQL), Adobe Flex, PHP
  • Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Iseõppimise võime
  • Stabiilsus ja lojaalsus
  • Koostöövalmidus ja hea suhtlemisoskus
  • Võime organiseerida enda tööaega

Kasuks tuleb
  • Kokkupuude mobiiltelefonide rakenduste programmeerimisega
  • Teadmised mobiilsidevõrkudest

Ettevõte pakub

  • Paindlikku tööaega, võimalust töötada osaliselt kodust
  • Väikest sõbralikku kollektiivi
  • Arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#214002