Värsked tööpakkumised

Tarkvara arendaja (Java)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187055

Tööpakkumise number

187055

Töö kirjeldus

Tarkvara arendamine. Helmes loob ärikriitilisi tarkvarasüsteeme, mis pakuvad väljakutseid ka suurte kogemustega programmeerijatele. Kui hindad oma kogemusi-teadmisi väga tugevateks Java tehnoloogias, pakume Sulle põnevaid väljakutseid meie professionaalses meeskonnas.

Nõudmised kandidaadile

• Õppimisvõime ja arenemissoov
• Kaalukas kogemustepagas Javas süsteemide programmeerimisel
• Oskus olla meeskonnaliige, kellele saab alati loota
• Tahtmine luua kvaliteetset tarkvararakendust
• Piisav eesti keele oskus töötamaks eestikeelses töökeskkonnas, inglise keele valdamine suhtlustasandil

Ettevõte pakub

• Oma ala professionaalidest koosnevat meeskonda
• Põnevat ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas ettevõttes
• Oskustele ja kogemustele väärilist palka
• Koolitust, parimat töökeskkonda ja korralikke töövahendeid

Lisainfo

Kasuks tuleb:
• Sun Java sertifikaatide olemasolu
• Java EE tundmine
• Vene keele oskus vähemalt suhtlustasandil

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
12. november 2009

Helmes on suurim iseseisev tarkvaraarendusfirma Eestis kuuludes 100% Helmese võtmeisikutele. Helmes on kliendi teeninduse protsesside IT-projektide teostaja, kes tarnib suurklientidele ärikriitilist tarkvaralisi lahendusi ja pakub neid toetavaid teenuseid ning hoolitseb loodud süsteemide toimimise eest. Helmese grupp moodustab ca 175-liikmelise oma ala professionaalidest koosneva meeskonna, kelle kompetentsid on erinevates info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkondades. Ärikriitiliste tarkvaralahenduste loomiseks kasutame nii Java, Microsoft .NET, kui ka OSS platvorme.